Impregnat do drewna Vidaron
Jak zabezpieczyć drewno w ogrodzie?
6 września 2016
Jak zapobiec ciemnieniu drewna
Jak zapobiec ciemnieniu drewna?
15 września 2016
Środek do konserwacji tarasu

Drewniany taras nie może równać się z kompozytem ani też płytkami. Drewno na tarasie jest miłe w dotyku, nie nagrzewa się pod wpływem długotrwałego nasłonecznienia (możesz chodzić po nim boso) i do tego piękna, naturalna struktura ze szlachetnym usłojeniem niezwykle komponuje się z zielenią ogrodu. Jednak o drewno trzeba dbać! Czym zabezpieczyć taras drewniany radzą eksperci marki Vidaron.

Olej do drewna VIDARON

VIDARON Olej Do Drewna doskonale chroni, pielęgnuje i dekoruje taras (podkreślając jego fakturę). Ogranicza też pękanie drewna oraz zmniejsza jego podatność na zabrudzenia. Oleju Do Drewna możesz użyć w przypadku tarasu wykonanego zarówno z drewna krajowego, jak i egzotycznego (np. Merbau czy Bangkirai).

VIDARON Olej Do Drewna zawiera naturalny wosk roślinny Carnauba, który pozyskiwany jest z liści palmy Copernicia cerifera, rosnącej w Brazylii. To najtwardszy ze znanych obecnie wosków naturalnych. Tak zabezpieczony drewniany taras będzie wysoce odporny na ścieranie i niszczące warunki atmosferyczne.

Sprawdź cenę VIDARON OLEJ DO DREWNA https://vidaron.pl/sklep/olej-do-drewna.html?___SID=U

 

VIDARON Olej Do Drewna

Drewniany taras narażony jest na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych – dlatego zabieg olejowania należy przeprowadzić przynajmniej 2 razy w roku.

OIejowanie tarasu olejem do drewna VIDARON

Olejowanie tarasu – instrukcja VIDARON

Taraz pomalowany VIDARON Olejem Do Drewna

Taras z desek pomalowany Olejem Do Drewna

 

Zapisz

Zapisz